Bezpečná a plynulá jízda je ve Vašem případě doopravdy nutná

.

S autoškolou Praha jste maximálně spokojená. Klidně se všem přiznáte, že jste ve Vašich začátcích byla příšerné nemehlo. Pletla jste si snad vše. Velký problém bylo ve Vašem případě už samotné nastartování vozidla. Váš instruktor z Vás byl možná občas dost nervózní, ale nic na něm nebylo poznat. Jste mu moc vděčná. Odvedl skvělou práci. Nyní již jezdíte sama. Sice si to po silnici ženete většinou pěkně pomalu, ale Vaše jízda je bezpečná a plynulá.

Váš skvělý učitel je prostě profesionál v každé situaci

S autoškolou Praha není nic ztracené. Bohužel jste neuspěla u závěrečné zkoušky při získání Vašeho vysněného řidičského průkazu. Byla jste z toho hodně smutná. Nyní však víte, že chyba byla hlavně ve Vašem učiteli. Zaplatila jste si kurz v jiné firmě a vše jste zvládla naprosto skvěle. Instruktor byl profesionál, který Vás vždy podržel.

Ohodnoťte příspěvek