Chata k víkendovému užití

Rádi byste si splnili svůj sen a bydleli ve svém vlastním domku, ovšem nemáte na to dostatek prostředků? Nevadí. Nabízíme vám Mobilní domy , které můžete obývat jak celoročně, tak i jako víkendové chatky. Z jejich ceny budete skákat radostí.
Mobilní domy dovážíme osobně z Holandska kde je pro vás vybíráme a můžeme se pochlubit nízkými cenami. Dům pro celoroční bydlení 4+kk u nás pořídíte již od 269 tis. V ceně je též i vybavení domu a tím je vestavěný nábytek, kuchyňské spotřebiče a to lednice, sporák, mikrovlnná trouba a podobně. Vy se tedy můžete ihned nastěhovat a není třeba již žádných dalších investic.

Nepotřebujete stavební povolení

K pořízení mobilního domu nepotřebujete stavební povolení. Mobilní domy se mohou postavit kdekoliv. Podívejte se na naše stránky jak velkou nabídku pro vás máme.