Interaktivní charakter kouzelnické show

Zažijte kouzelnickou show

Hledáte potěšení pro děti i dospělé? Pak je tu pro Vás náš kouzelník, má připravené speciální pásmo zábavy pro děti, kouzla pro dospělé a umí také moderovat rozličné akce.

Nenechte si ujít kouzelník a

Moderátor musí být tak trochu kouzelník. Musí umět improvizovat, být pohotový, důležitá je také technika mluveného projevu a příprava na vystoupení. Velice důležitá je také praxe ve vystupování před lidmi. A to všechno máme.

Kouzelník pro děti

Nejvíce se na vystoupení kouzelník těší děti. V těchto vystoupení se stanou přímou součástí čar a kouzel. Jsou přímo na jevišti a s em spolupracují. Toto vystoupení trvá asi 25 minut. Jedním z námětů je Pohádkový princ, kde se děti přenesou do zámeckého prostředí. Další možností je kouzelná pohádková školka.