Kamarád pro všední dny

Chybí Vám pořádný erotický zážitek? Toužíte se posunout dál ve svých zkušenostech? Vyzkoušejte si Anální vibrátor ! Mužům dopřeje masáž prostaty a tím je dostane do varu! Ale nebojte, ani ženy nezůstanou na ocet. Náš anální otvor je mimořádně citlivý a proto se i ženám dostane úchvatných a vzrušujících momentů. Nebojte se a vyberte si z pestré škály vibrátorů a kolíků.

Vzrušení zaručeno

Zdá se Vám naprosto zcestné, abyste při stimulaci zadečku byli vzrušení a roztoužení? Bojíte se, že je to pouze o bolesti? Pak se sami přesvědčte o opaku! Věřte, že budete pouze příjemně překvapeni. Dodržte však, prosím, pečlivý výběr, tedy pokud jste začátečníci. Zvolte tenčí a při zavádění nezapomeňte na pořádnou lubrikaci. Při jemném vsunování Vám však žádné velké riziko nehrozí.