Když se řekne pracovní židle

.

Když se řekne pracovní židle

Když se řekne pracovní židle, každému se vybaví právě ta jeho. Na jaké židli sedíte při práci doma, ve škole nebo u počítače? Je Vaše židle opravdu tou správnou pracovní židlí, nebo prostě si doma vezmete židli od jídelního setu a v práci máte již několik let židli, která má proseděný sedák a její konstrukce jen tak drží pohromadě? Možná jste o tom, na čem při delším sezení sedíte, nepřemýšleli. Možná i proto, že zatím nemáte žádné signály, že by takové židle mohly Vašemu zdraví nějak uškodit. Ale opak je bohužel pravdou. Dlouhé sezení v práci, ve škole nebo doma není na první pohled tak pohodlné, jak by se zdálo. I při pouhém sezení jsou zatíženy oblasti krční i bederní páteře, ale i svaly dolních končetin. Dlouhé nezdravé sezení dříve nebo později dává první signály tím, že se při práci neustále musíte narovnávat, protahovat, přesedáváte si nebo dokonce musíte po delším sezení alespoň na chvilku stát, protože už necítíte nohy. Máte možnost volby- zahodit staré židle, vrátit doma židle k jídelnímu stolu a vybrat si pracovní židle, které díky certifikátům zaručí to nejzdravější sezení, pohodlné sezení a tím i vyšší pracovní výkon. Vaší pozornosti by neměly uniknout naše internetové stránky, kde ani nemusíte číst mnoho informací – stačí videoukázka, která Vás seznámí, jaké židle najdete v naší nabídce a proč právě pracovní židle od nás.

.

Posilujte při sezení

Posilování při dlouhém sezení? Nesmysl? Nikoliv. Naše židle Vám nedovolí špatně sedět, Vaše tělo drží v rovnováze a díky speciální konstrukci budete sami udržovat ideální polohu Vaší páteře. A v čem je konstrukce naší židle tak speciální? Naše jsou vybaveny pohyblivým sedákem na pružině, který dokonale reaguje na Vaše pohyby, při správném a přitom přirozeném sezení na těchto židlích naprosto přirozeně dochází k posilování břišního a zádového svalstva. Nepřesvědčilo Vás naše video? Pak doporučujeme přečíst si názory na naše židle z hlediska lékařů. Věříme, že i Vy uvěříte.

Ohodnoťte příspěvek
.