Náš hotel ponúka odpočinok aj šport

Vynikajúce zázemie, to je náš kongresová hotel

Nádherná panenská príroda, skvelé východiskové miesto pre turistické i cyklistické výlety a k tomu aj vynikajúce zázemie, to je náš hotel na Šumave. Skvele sa hodí nielen pre trávenie vašej dovolenky, ale pokojne aj ako miesto pre nerušené firemné akcie či iné udalosti. Presvedčte sa o tom sami.

Hotel na Šumave

U nás si na svoje prídu ako záujemcovia aktívnej dovolenky, tak aj pasívne s množstvom relaxácie a odpočinku. Pre prvú skupinu je v okolí k dispozícii veľké množstvo turisticky zaujímavých miest, ktoré je rozhodne dobré navštíviť. Ostatne ich zoznam nájdete na našich webových stránkach. Najlepší hotel na Šumave je u nás.

Pokrytie internetom

Vezmite si so sebou pokojne váš smart phone, tablet alebo notebook, pretože u nás sa bez problému pripojíte k internetu. Náš kongresový hotel je moderný.