Online prodej floristických potřeb

Firma Florasis nabízí své služby už od roku 1993 a prošla za dobu své existence nejrůznějšími změnami, které ji dovedly až k současné podobě. V současnosti zastupuje na českém a slovenském trhu mezinárodní firmu Smithers-Oasis a nabízí celý její sortiment. Zájemci o vysoce kvalitní floristické potřeby si tak můžou zakoupit aranžovací hmotu všech tvarů a velikostí, výživu a ošetření květin a nejrůznější floristické pomůcky pro profesionály i laiky. Pro snadnější nákup byl nově otevřen specializovaný e-shop, který je díky širokému sortimentu zboží schopen zajistit veškeré potřeby svých zákazníků.

Bohatý sortiment floristických potřeb

Veškeré potřeby pro floristy, které najdou uplatnění jak u profesionálů, tak pomůžou s péčí o květiny i s jejich aranžmá těm, pro něž jsou květiny zajímavým koníčkem, je možné si zajistit prostřednictvím internetového prodeje firmy Florasis. Je to natolik kvalitní a sortimentem bohatá nabídka, že uspokojí skutečně každého. V prodeji je především vysoce kvalitní aranžovací hmota, která je nabízena ve všech tvarech a velikostech. Dále si zde zákazníci můžou vybrat výživu a přípravky pro ošetření květin a spoustu nejrůznějších floristických pomůcek.