Razítka

Na našem webu si vybere opravdu každý. Máme Razítka všech typů, druhů, designů i barev. Od kulatých, hranatých i oválných až po trojúhelníkový tvar. Základní, stolní, kapesní nebo nově i tužkové razítka. Škála barev je také bohatá a zhotovení vám rádi vyrobíme na počkání v naší prodejně v Praze nebo doručíme do dvou pracovních dnů na danou adresu.

V naší nabídce jsou také razítka, která jsou šetrná k životnímu prostředí a jsou výhradně vyráběna obnovitelných a převážně recyklovaných materiálů nebo odpadu, který vzniká při výrobě papíru. Speciální úpravu razítek mohou mít také ti, kteří se pohybují ve sterilním prostředí a musí se zamezit množení a přenosu bakterií. Takové výrobky jsou vyrobena s protibakteriální úpravou rukojeti.

Razítko na cesty

Mnohdy potřebujete razítko a hledáte jej po autě, kapsách nebo kufru? To už se vám nestane s cestovním kapesním razítkem s klipem nebo přívěškem, který si snadno připnete na klíče nebo kamkoliv kde ho ihned máte po ruce a k dispozici. Na výběr je z několika velikostí a designového provedení a barev. Více informací v sekci kapesní razítka.