Spoření je na dlouho

americkou hypotékou Jistě máte také nějaké to stavební spoření, ale je také docela pravděpodobné, že se Vám zdá, že finance přibývají na účet opravdu pomalu. Bohužel, spoření, a to ať už do domácího prasátka nebo na stavebním spořicím účtu v bance, neprobíhá zrovna nejrychleji. S americkou hypotékou si ale můžete dovolit to, co si přejete již dnes, a to navíc bez čekání, bez problémů a s naší odbornou pomocí.

Bez banky

Jde to i bez bankovních institucí, přinášíme Vám totiž americkou hypotéku, pomocí níž můžete financovat všechny typy nemovitosti i něco navíc. Chcete si koupit byt, dům nebo chatu – pro nás to není problém. Nač se ale držet při zdi, pokud potřebujete celý hotel, výrobní areál nebo restauraci, i na to Vám rádi poskytneme finance. Máme nejnižší splátky v nebankovním sektoru, takže se můžete přesvědčit o našich službách.