Trocha znalostí neuškodí

Když člověku něco chutná, není jistě nutné, aby hned věděl do detailů, co to vlastně jí, nebo jak se jídlo připravuje. Když se nám líbí obraz, jistě není třeba se pídit po technice a způsobu míchání jednotlivých barev malířem. Ale pokud si chcete vyzkoušet poppers , měli byste o něm něco vědět. Zahráváte si totiž s ďáblem! A ďábel, jak známo, nechává podepisovat svoje úpisy vaší vlastní krví. A každý z vás nemá po ruce nějakého Martina Kabáta, který by ho z pekla dostal. Je proto dobré sebou mít někoho, kdo vás dostane místo pekla do ráje.

Encyklopedie

Známá otevřená nejmenovaná encyklopedie, začínající písmeny WIKI mluví o tomto prostředku jako o alkyl dusitanu, který získal svůj slangový název nejdříve mezi homosexuály, aby se pak rozšířil obecně do celé sexuálně činné populace.