Vše pro dokonalé vybavení vašeho prostoru jakýmikoli regály

Jsme firma PROMAN a zabýváme se prodejem regálů a regálových systémů. Regály dodáváme nejen do České republiky, ale také na Slovensko. To z nás dělá jednoho z největších dodavatelů v našem oboru. V naší nabídce najdete mnohé služby jako jsou například kontrolní prohlídky či záruční i po záruční servis.

V našem katalogu můžete najít mnohé regálové systémy. Paletové regály Vám budou sloužit hlavně k ukládání palet s materiálem. Konzolové zase dokáží zvýšit efektivně kapacitu úložného prostoru. Pojízdné jsou vhodné například do různých archivů. Policové regály se slouží k ukládání klasického zboží a spádové Regály můžete využít k uskladnění přepravek.

Internetové stránky

Naše internetové stránky jsou pravidelně aktualizované. Můžete si na nich zjistit například kontakt na naší firmu.