Vyberte si nový typ podľa jeho tvaru

Žiarovkám a iným výrobkom s LED osvetlenim nevadí nízke teploty až -35 ° C alebo jednoducho tam, kde Vám doma žiarovky často praskajú, pretože najmä diódové žiarovky kvalitných výrobcov sú svojou elektronikou odolnejšie voči prepätiu v sieti, než klasické žiarovky. Najjednoduchším vodítkom je tvar zdroje a spôsob distribúcie jasu.

Stráca akcentačné zmysel

Samotné diódy vyžarujú jas iba v jednom smere. Máte -Li preto všesmerový zdroj, dbajte dôsledne na to aby bol uhol vyžarovania žiarovky minimálne 160 ° ako v prípade výrobkov z radu Philips s LED osvetlenim , alebo lepšie až 330 ° ako u výrobkov firmy Megaman. U smerových zdrojov (ľudové tiež bodových, alebo „bodoviek“) zase dbajte na to, aby uhly nepresahovali 36 °, pretože jas vyžiarený takými zdrojmi, začne strácať svoj ​​akcentačné zmysel.